Αγαπητοί γονείς,

Σας ενημερώνουμε ότι κάθε Δευτέρα,  καθ’ όλη τη διάρκεια του σχολικού έτους 2021-2022 θα βρίσκονται στο σχολείο μας η ψυχολόγος κα Κατερίνα Παπαγεωργίου και η κοινωνική λειτουργός κα Σοφία Βενιεράκη, οι οποίες είναι μέλη της Επιτροπής Διεπιστημονικής Υποστήριξης (ΕΔΥ) του Υπουργείου Παιδείας. Η ομάδα της ΕΔΥ στοχεύει στην προαγωγή της γνωστικής και ψυχοκοινωνικής ανάπτυξης  των μαθητών. Σας ενθαρρύνουμε να επικοινωνείτε μαζί τους για συμβουλευτική υποστήριξη για θέματα που σας απασχολούν σχετικά με τα παιδιά σας.

Μπορείτε να στείλετε μήνυμα στο email  edy6reth@gmail.com  ή να συμπληρώσετε την παρακάτω φόρμα επικοινωνίας η οποία βρίσκεται εδώ: https://docs.google.com/forms/d/1gIttD6XTP_9UfxtropTzCbVbOgZnI3Bmquf79cvJZgk/viewform?edit_requested=true  ή  να επικοινωνήσετε με τη διεύθυνση του σχολείου για να οριστεί κάποιο ραντεβού.

Please add some content in Animated Sidebar block region.

For more information please refer to this tutorial page:
Add content in sliding sidebar